21 Aralık 2010 Salı

Fularlar boynumuza, Çantalar Kolumuza!

Melekli Fular

Sarı sim puan baskılı ve kendinden şal desenli yeşil üçgen fular... Fuların uçları yeşil boncuk, sarı yaldızlı melek figürü ve aksesuar aparatlarıyla süslenmiştir.
Yeşillim Fular


 

Sarı sim puan baskılı yeşil üçgen fular... Fuların uçları yeşil boncuk, sarı sim para ve aksesuar aparatlarıyla süslenmiştir.
                                                                          Fular DamaÜçgen kesimdeki fular, uçlarında siyah püskül ve içindeki renklerle uyumlu kemik boncuklar kullanılarak süslenmiştir.Black'n'Red Çanta

 Kırmızı ve siyah ipek saten kumaştan dikilmiştir. İçi siyah astarlıdır. Ağzı cırtlıdır. Kendine özel bozuk para kesesi bulunmaktadır. Çantanın ön yüzüne kırmızı taşlı metal aparatlarla süsleme yapılmıştır.

Çiçek Çanta
 Taba rengi yünden tığ ile sık iğne örülmüş kemik saplı çanta. İçinde krem rengi kapitone astar kullanılmıştır, astarında cep telefonu gözü bulunmaktadır. Ağzı fermuarlıdır. Üstünde süsleme için el yapımı renkli çiçekler, renkli pul ve beyaz inci kullanılmıştır.
Etek Çanta

Kahverengi ince fitilli kadife ve kot karışımı etek formunda çanta. Çantanın ön yüz köşelerinde sarı metalik yıldız süsleme aparatları kullanılmıştır. Çantanın sapı ise sarı metalik zincir içinden kahverengi kordon geçirilerek tasarlanmıştır. Çantanın iç astarı kahverengidir, ağzı büzgülüdür.


Hiç yorum yok: